سلام ! گروه توسعه نرم افزاری رویش

خدمات نرم افزاری رویش

دانش، دقت و تلاش ریشه های سازنده برگ های رویش هستند

گروه توسعه نرم افزاری رویش با تکیه بر دانش، دقت و تلاش توانسته اعتماد مشتریانمان را با خلق پروژه های توانمند، هوشمند و زیبا به نحوه شایسته پاسخ دهد. از شکل گیری یک ایده ذهنی تا خلق پروژه قدرتمند در زمینه نرم افزارهای تحت وب و موبایل، رویش همراه شماست.

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

اینترنت محیطی دائما در حال رشد و تغییر است مشتریان شما با ساده ترین تا پیشرفته ترین پلتفرم ها در فضایی که شما در این محیط برای کسب و کار خود فراهم کردید حضور پیدا می کنند و یقینا اولین تصمیمات برای آغاز فعالیت اقتصادی با شما توسط مشتری در همین فضا رقم می خورد.

طراحی و توسعه نرم افزارهای android و ios

بدون شک داشتن یک نرم افزار کارامد، زیبا و کاربرپسند از لازمه های موفقیت یک استارتاپ موفق است. رویش با هدف خلق نرم افزارهای مدرن با جاذبه های گرافیکی خلاقانه رویکرد خود را برپایه خلق نرم افزارهای هوشمند قرار داده که بتواند موتور محرکی برای رشد اقتصادی کسب و کارهای مشتریان خود باشد.

هوش مصنوعی

در جهان امروز و البته آینده هوش مصنوعی به نوعی آینده صنایع مختلف به شمار می آید و بی جهت نیست که شرکت های بزرگی نظیر گوگل 80 درصد از بودجه سالانه 20 تا 30 میلیارد دلاری خود را در این حوزه به تحقیق و توسعه اختصاص می دهند. رویش نیز در این حوزه تحقیقات پژوهشی و عملیاتی به سرانجام رسانده تا بتواند در این حوزه اثرگذاری خود را حفظ کند.

داده کاوی و یادگیری ماشین

دانش مدیریت و بهره گیری از ابرداده ها و پایگاه های داده چند بعدی و قراردادن آن ها در مسیر صحیح برای رشد سازمان ها همواره در دستور کار فعالیت های تحقیقاتی رویش بوده و دیری نمی پاید که گروه توسعه نرم افزاری رویش به این مهم دست یابد.

طراحی UI و UX

تجربه طراحی و توسعه همراه با چندین سال سرمایه گذاری زمانی در آنالیز متدهای به روز دنیا نظیر material و flat design و پرورش نیروی متخصص و متعهد منجر به طراحی زیباترین ها و کارامدترین ها پلتفرم ها در رویش شده است.